Kartkówka z pustyni i w puszczy klasa 5

Pobierz

Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. "W pustyni i w puszczy" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Czym była fatamorgana ?. Rozwiąż test!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Polub.. odpowiedź taka jak oaza no to była oaza.. już nie pamiętam jakie dokładnie były pytania bo to mieliśmy chyba w 6 czy 5 klasie a teraz jestem w 1 gim.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.5.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zanim przystąpiłam do omawiania lektury "W pustyni i w puszczy" uprzedziłam uczniów, że tym razem to oni będą mogli stanąć w roli nauczycieli.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.4.. 2.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

W pustyni i w puszczy.

OTWÓRZ (HTML5).. Klasa 5 Polski.. 16 pytań Lektury szkolne Koteczkimgr Agata Wojewódzka Scenariusz lekcji języka polskiego do przeprowadzenia w klasie V szkoły podstawowej Temat lekcji: Przygody Stasia i Nel - nasze spotkanie z powieścią Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" 1.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Lektury.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Motyw.. Ale to może dlatego, że czytałam to w czwartej klasie a teraz jestem w siódmej xd.. poprzedni następny .. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. OTWÓRZ (HTML5).. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. ; .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Kto zorganizował porwanie dzieci ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Osadź .. Zmień szablon .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

W pustynii i w puszczy.

W jakim celu to zrobiono?. 8.Małe quizy o lekturze :) Uwaga!. niektóre mogą być na kartkówce ;) Szukaj.. Życzę miłego rozwiązywania.. .Katalog Anna Maraj, 2010-11-11 Kalembina Język polski, Sprawdziany i testy Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczyKartkówka z lektury w pustyni i w puszczy prosze o pomoc.. Jakim typem babci jest Twoja babcia?W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. Edytuj elementy.. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Test, który w sposób szybki i sprawny sprawdzi znajomość lektury u ucznia V klasy szkoły podstawowej.. ( imię i nazwisko) "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Uczniowie dzielą się swoimi wrażeniami po przeczytaniu powieści.W pustyni i w puszczy streszczenie na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.

Więcej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.W pustyni i w puszczy.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 42474 razy.. Publikacje .. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. merken in "Meine Apps"Test znajomości lektury - W pustyni i w puszczy.. Udostępnij.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "W PUSTYNI I W PUSZCZY" .Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Kim była Fatma ?. Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.. Rozwiąż test.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Do prowadzenia cyklu lekcji pt. "Podróżujemy ze Stasiem i Nel" zgłosiło się 5 uczniów z klasy Va, którzy już w fazie czytania książki przygotowywali się do tego zadania.This quiz is incomplete!. Question 1Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy ROZDZIAŁ I 1 — Wiesz, Nel — mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki — wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci — tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego..

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

Inne tryby testu.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Udostępnij Udostępnij wg Norbertporzynsk.. Załaduj więcej komentarzy (10) Masz świetny pomysł na quiz?. Czym obdarowano wtedy Nel ?. Odpowiedz.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt