Wpisz w odpowiednie miejsca wszystkie wyrazy z ramki

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …utwusz poprawne zwiazki wyrazowe wpisz w luki odpowiednie okreslenia wybrane z ramki ponizej Napisz prognozę pogody dla planety.. Pozostałe litery utworzą hasło.. Niewola, niełatwo, nie pisał, nie większy, nie słuchający, niewiedza, nie wiadomo, niezgoda,.uzupelnij wyrazenia wyrazami z ramki nastepnie wpisz wyrazenia w odpowiednie miejsca w tabeli.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Wpisz w puste miejsce odpowiednią liczbę wybraną z ramki 1 Zobacz odpowiedź .. ł r j g l g i ż Wyrazy z poprzedniego ćwiczenia wpisz w … groch • samochód • sucho • …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Poniżej podano nazwy obiektów i ich objętości Zapisz podane objętości w …Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie miejsca 2011-09-26 07:54:39 W wyznaczone miejsca wpisz odpowiednie przymiotniki wybrane z ramki .. Karol, biega, zielona, zrobiła, kolorowe, wspaniały, piesek, rośnie, zeszyt .. 1.Wykonując odpowiednie obliczenia, wyraź w kg/m3 gęstość …W podanych zdaniach podkreśl związki rzeczownika z przymiotnikiem,a nastepnie wpisz je w odpowiednie miejsca na parasolu str 52 zad 3 Jak juz wiesz,grupy …Wpisz podane czasowniki w odpowiednie luki (niemiecki) 2010-05-24 21:05:35; wpisz w odpowiednie miejsca liczby 2010-10-05 19:42:01; Podane wyrazy wpisz …Przeczytaj uważnie wszystkie wyrazy w ramce..

W wyznaczone miejsca wpisz odpowiednie wyrazy z ramki.

Wpisz …Do pomieszczeń, w których znajdują się piece gazowe, powinien być zapewniony stały dopyłw powietrza.. Określ rodzaj tych …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Postaraj się je zapa-miętać.. Zapisz je w kolejności alfabetycznej.. wstaw wyrazy z ramki w odpowiednie miejsca.zapisz pod huśtawką wyrazy z rz wymiennym oraz słowa usadniające ich pisowniię, a pod zjeżdzalnią wyrazy z rz …Wpisz odpowiednie wyrazy: ( J. angielski).. • W skład zespołu _ _____ wchodzi od 2 do 9 muzyków.. • W skład zespołu _____ wchodzi od 2 do 9 …Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. 12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 +0 pkt.Podziel wyrazy z ramki na grupy i wpisz je w odpowiednie miejsca.. W wyznaczone miejsca wpisz odpowiednie wyrazy z ramki.. Wpisz we wskazane miejsca wyrazy z …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wpisz w odpowiednie miejsca wszystkie wyrazy poniższego zdaniaKarta pracy Orkiestra symfoniczna i nie tylko… 1..

Określ …Wstaw wyrazy z ramki w odpowiednie rubryki tabeli.

Zapisz pod huśtawką wyrazy z rz wymiennym oraz słowa uzasadniające ich pisownie, a pod zjeżdżalnią …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wykorzystajcie wybrane …Wpisz wyrażenia z ramki do tabeli: uprzywilejowanie szlachty kosztem mieszczaństwa i chłopstwa; rosnąca….. Podkreśl jednym kolorem czasowniki zawierające u, a …Skreśl z diagramu nazwy dwóch zakonów zacznij od zaznaczonych liter.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.wpisz w odpowiednie miejsca wyrazy z ramki: widzisz płaczą psuje świeci mam szyjemy robię wieszają piszesz wiercmy niesiecie sprzątacie 1. osoba l. poj 2.Wstaw wyrazy z ramki w odpowiednie miejsca.. • Dyrygent posługuje się _ _____, czyli …wybiesz z ramki i wpisz w odpowiednie miejsca na mapie nazwy obiektow geograficznych najdalej wysunientych w kierunku północnym ,południowym,wschodnim i …Czasowniki z ramki wpisz w odpowiednie miejsca diagramu, kierując się podaną numeracją i długością wyrazów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt