Wpisz w kazda luke 1-4 brakujacy fragment wypowiedzi

Pobierz

Cześć pomóżcie jak można wymienić wyraz książka na wyraz bliskoznaczny?. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. czytankaWstaw w luki odpowiednie zdania .. Question from @Lolek22312 - Gimnazjum - Język angielski.. Wyraź w centymetrach .. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. I think _____Zadanie 2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -27.1.2020 .zadania z rozwiązaniami z angielskiego - znajomość funkcji językowych Zadanie: 1 2 3 4 Zadanie 4.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat prezentów urodzinowych.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku francuskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Lektury .. Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi Ćwiczenia do klasy 8 zadanie 2 strona 15.. Pomocy!. I'm Magda.Dec 21, 2020 Uzupełnij dialogi 6.1.-6.2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Question from @PizzowaKicia .Język rosyjski Fizyka Chemia Historia Geografia Biologia Przyroda Technika WOS EDB PP Pytanie 28 maja 2021 Szkoła podstawowa Język włoski Uzupełnij dialogi 6.1.-6.2..

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.

Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 6.1.26 maja 2022 Szkoła podstawowa Język francuski Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). (ordering .Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teks - Pytania i odpowiedzi - Język hiszpański .. - szkoła podstawowa.. I'm too busy.Uzupełnij dialogi.. bikt October 2020 .Uzupełnij dialog.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku włoskim.. Zadanie 3.1.. 6.1.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. jak nie rozumiecie zad1 to zobaczcie na ostatnie moje pytanie × Report "Uzupełnij dialogi.. What do you advise .Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi Ćwiczenia do klasy 8 zadanie 2 strona 15 - menu profil..

Wpisz w každq luke brakujacy fragment wypowiedzi, tak aby otrzymaé spójne i logiczne teksty.

Pomocy!. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uzupełnij na podstawie obrazka.. pokaż odpowiedź pokaż odpowiedźZnajdź odpowiedzi na swoje zadania domowe!. - Odrabiamy.pl Język hiszpański - szkoła podstawowa Uzupełnij dialogi 6.1.-6.2.. Luki należy uzupełnić w języku .Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Uzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Zadanie 4.1.Mar 19, 2021Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Question from @PizzowaKicia - Język angielski .. czytankaWstaw w luki odpowiednie zdania .. ZalogujUzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach ale nie zmieniaj ich formy.. Zadanie 2.1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Cześć pomóżcie jak można wymienić wyraz książka na wyraz bliskoznaczny?.

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

A.Uzupelnij dialogi.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Patryk7271 - Szkoła podstawowa - Język angielski Uzupełnij dialog 6.1-6.4 wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku hiszpańskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki naležy uzupelnié w jezyku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku włoskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Język polski.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Uwaga!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt